en_GBpl_PL

Pytania

Odpowiedzi na najczęstsze pytania naszych kursantów:

Jak duże są grupy szkoleniowe?

Stawiamy na szkolenia indywidualne (1na1) lub w małych grupach (2-5 osób). Nasze szkolenia różnią się tematyką, dlatego w przypadku każdego szkolenia odrębnie przekazujemy informację ile osób będzie uczestniczyć w szkoleniu.

Czy będę praktykować na żywej modelce/modelu?

W większości naszych szkoleń zapewniamy kursantowi możliwość praktyki na żywych modelkach/modelach. Wyjątkiem są tzw. workshop, czyli praktyka na silikonowych modelach lub szkolenie z zakresu BHP.

Ile czasu trwają szkolenia?

Jest to zależne od tematyki szkolenia (od 1 do 3 dni). Zazwyczaj zaczynamy nasze szkolenia od godz. 10.00 i kończymy ok. 16.00 – 18.00 (zależnie od szybkości z jaką kursanci przyswajają wiedzę i pracują z modelkami). W trakcie szkolenia zapewniamy napoje oraz przerwę lunchową z ciepłym posiłkiem.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych