en_GBpl_PL

Modelki i modele

Informacje dla osób zainteresowanych byciem modelką/modelem podczas naszych szkoleń

Kim jest modelka/model podczas szkolenia?

Modelka/model podczas szkolenia to osoba która zgadza się aby osoba szkoląca się (kursant) wykonała ustalony z modelką zabieg kosmetyczny. Dzięki temu kursant nabywa praktyczne umiejętności w zakresie zabiegu który wykonuje. Natomiast osoba zgłaszająca się jako modelka/model korzysta z zabiegu gratis lub uiszczając tylko opłatę za zużyty do zabiegu materiał. Wszystkie zabiegi wykonywane przez kursantów są nadzorowane przez instruktora prowadzącego szkolenie.

Jakie są wymagania dla modelki/modela?

Osoba chcąca uczestniczyć w szkoleniu w roli modelki/modela powinna być w ogólnie dobrym stanie zdrowia (bez przeciwwskazań medycznych do zabiegu) oraz wyrazić zgodę na publikację zdjęć z zabiegu (zdjęcia prezentują efekty zabiegu "przed" oraz "po").

Jakie są przeciwwskazania medyczne do wykonania zabiegu?

Generalnie osoba zgłaszająca się jako modelka/model powinna być w dobrej kondycji zdrowotnej, bez chorób przewlekłych, bez leków przyjmowanych "na stałe". Przeciwwskazania nieco różnią się w zależności od rodzaju zabiegu - nieco inne przeciwwskazania będą dla zabiegów laserowych, inne dla zabiegu makijażu permanentnego czy mezoterapii. Przed każdym zabiegiem, instruktor omawia z modelką/modelem wszystkie przeciwwskazania do danego zabiegu, aby wykluczyć ich występowanie u osoby która będzie poddana zabiegowi. Przeciwwskazania bezwzględne do wszystkich zabiegów to:

1) ciąża i karmienie piersią,
2) łojotokowe zapalenie skóry i bardzo nasilony trądzik,
3) nieustablizowana cukrzyca i nadciśnienie,
4) ciężka postać hemofilii,
5) przyjmowanie chemioterapii w przebiegu choroby nowotworowej,
6) wszystkie choroby zakaźne,
7) wszelkie zmiany skórne w miejscu, które będzie poddane zabiegowi (np. opryszczka, znamiona, wysypka),
8) gorączka, katar, kaszel, przeziębienie, infekcja w dniu zabiegu,
9) skóra świeżo opalona,
10) podatność na powstawania blizn, trudno gojących się ran,
11) epilepsja
12) stosowanie izotretynoiny, kortykosteroidów.

 

 

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych