en_GBpl_PL

O nas

"Centrum Szkoleniowe Tomaszkiewicz" jest firmą rodzinną, stworzoną przez parę (nie tylko w biznesie), która łączy wspólne zainteresowania kosmetologiczne i pasję do działania.

mgr Alicja Tomaszkiewicz

mgr Alicja Tomaszkiewicz - kosmetolog i linergistka z wieloletnim doświadczeniem, czerpie radość z przekazywania wiedzy innym, szczególne miejsce w jej sercu jest zarezerwowane dla makijażu permanentnego oraz wszelkich nowinek technicznych w branży beauty, uwielbia nowoczesne i skuteczne rozwiązania w kosmetologi.

mgr Adrian Tomaszkiewicz

mgr Adrian Tomaszkiewicz - doświadczony wykładowca akademicki, ratownik, trycholog, specjalista mikropigmentacji skóry głowy oraz pasjonat mezoterapii. Ciągle rozwija swoje medyczno-kosmetyczne zainteresowania, pomaga swoim klientom skutecznie walczyć z problemem łysienia.

Współpracujemy ze sprawdzonymi specjalistami, którzy tak jak my czują potrzebę ciągłego doskonalenia się i wykorzystywania najnowszych, światowych trendów w kosmetologii.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych